Breaking News

فروش پروژه ستین چیتگر با اقساط مناسب به دنیایی از خرید آسان

8 استراتژی برای سرمایه گذاری سودآور،پروژه ستین چیتگر

بدون سرمایه زیاد برای سرمایه گذاری

جمعی یکی دیگر از استراتژی هایی است که به شما امکان می دهد بدون سرمایه زیادی برای سرمایه گذاری، املاک و مستغلات را به مجموعه خود اضافه کنید.از طریق پلتفرم‌های تامین مالی جمعی آنلاین، پول خود را با بسیاری از سرمایه ‌گذاران کوچک دیگر و مستغلات خریداری و مدیریت می‌شوند، جمع می‌کنید. این یک شکل بسیار منفعلانه از سرمایه گذاری کسری املاک است که در آن شما برای یک پروژه خاص با یک بازه زمانی مشخص به یک توسعه دهنده املاک وام وام می دهید.

بدون سرمایه زیاد برای سرمایه گذاری

حداقل سرمایه گذاری برای بسیاری از پلتفرم ها کاهش یافته است. فروش پروژه ستین در واقع شما می توانید با استفاده از شرکتی مانند شروع به کار کنید . این پلتفرم تامین مالی جمعی در املاک و مستغلات درآمد زا سرمایه گذاری می کند و سود سهام سه ماهه را پرداخت می کند.از لحاظ تاریخی، سرمایه ‌گذاران با درآمد داشته‌اند و شما هزینه مدیریت سالانه را پرداخت می‌کنید . شرکت‌های دیگری مانند و نیز به شما اجازه می‌دهند در املاک و مستغلات بدون پول زیاد سرمایه‌گذاری کنید، درست مانند

هزینه مدیریت سالانه

اگر آن مدل تامین مالی جمعی برای شما مناسب نیست، همچنان گزینه هایی دارید. برای مثال، حتی می‌توانید یک ملک اجاره‌ای کلید در دست را خودتان از طریق پلتفرم سرمایه ‌گذاری جمعی ، به صورت آنلاین، خریداری و تأمین مالی کنید .سرمایه گذاری املاک و مستغلات جایگزینی برای خرید مستقیم املاک و مستغلات هستند. بهتر از همه، برای خرید در به پول زیادی نیاز ندارید. را به عنوان مجموعه ای از دارایی های املاک و مستغلات در نظر بگیرید که توسط یک متخصص املاک مدیریت می شود .

هزینه مدیریت سالانه

آزادانه در بورس بازار سهام معامله می شود. برخی از ویژگی های جذاب سرمایه گذاری سهام را ارائه می دهد. اغلب می توانید سهام کسری بخرید و با حداقل های کوچک سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال، یک با حداقل سرمایه گذاری ارائه می دهد.می تواند یک انتخاب کم خطر برای سرمایه گذاران غیرفعال املاک و مستغلات باشد و توانایی تنوع در بسیاری از انواع املاک و چندین مکان را فراهم می کند. وجود دارند که سود سهام پرداخت می کنند، بنابراین می توانند.

سود سهام

بخشی از سبد درآمد شما شوند. ایده پشت سرمایه گذاری این است تعاونی کیان مهر پارس که در بازدهی اغلب دارایی های املاک و مستغلات بدون داشتن یا مدیریت هیچ گونه ملکی شرکت کنید. پیش پرداخت خود را قرض بگیرید، اما محتاط باشید قرض گرفتن پولی که برای خرید خانه نیاز دارید خطرناک است، همانطور که هر کسی که پس از حباب مسکن در یک دهه پیش زندگی کرده است ممکن است به یاد بیاورد. وام دهندگان خواهند گفت که نمی توانید پیش پرداخت خود را وام بگیرید.

سود سهام

با این حال، راه هایی برای انجام آن وجود دارد. می توانید از خود استفاده کنید و در مقابل پس انداز بازنشستگی خود وام بگیرید. از آنجا که شما اساساً هنگام وام گرفتن از خود به عنوان طلبکار عمل می کنید، اکثر وام دهندگان هنگام واجد شرایط بودن شما برای وام مسکن، پرداخت را در برابر بار کلی بدهی شما حساب نمی کنند. البته، وام گرفتن از پس انداز بازنشستگی شما را کاهش می دهد و اگر کارفرمای خود را ترک کنید، ممکن است مجبور شوید وام را به طور کامل پرداخت کنید مالیاتی مواجه شوید.

خط آخر

با برنامه ریزی قبلی، ممکن است بتوانید نیازهای وام دهنده را دور بزنید و پیش پرداخت خود را وام بگیرید. برای مثال، می توانید وام شخصی برای پول نقد اضطراری بگیرید و آن را به حساب جاری خود بریزید. بگذارید چند ماه در حساب شما بماند و سپس برای وام مسکن خود اقدام کنید. وام دهنده می خواهد آنچه در حساب شما وجود دارد را به عنوان “مال شما” در نظر بگیرد اگر زمان “فصل” داشته باشد. آن وجوه قرض گرفته شده می تواند پیش پرداخت شما باشد.

این یک استراتژی پیچیده است و برای سرمایه گذاری های بزرگتر مانند یک ساختمان آپارتمان یا ملک تجاری رایج تر است. در ابتدا بدون پول وارد سرمایه گذاری در املاک شد.از طریق شبکه، او با یک مالک آپارتمان آشنا شد که می خواست بیشتر دست به دست شود. و مالک توافق کردند که یک گزینه اجاره اصلی  انجام دهند که در آن براندون ملک را اجاره و مدیریت کند، تمام هزینه‌های ملک مالیات، نگهداری، بیمه و غیره را بپردازد و ملک را به واگذار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *